Save Money EAT REAL FOOD!

Share

I have started going to the store one time only per week. I buy only real foods. Last week I bought Boneless Chicken Breast $1.78 lbs Blackberries $1.29 for 8 ounces and bananas .29 lb. I went home cooked the chicken breast made some banana bread and put the food in a cooler in my car. I work 3 jobs so I need to have my food with me as I am rarely home. It works! Eat what you buy and buy only real foods!!!!

Recommended Reading

Share

Leave a Reply